Çocuk Parfümü

Çocuk Parfümü

Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Hasbihâl” mealına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca bilgelik aktarımı dâhilin bileğil, aynı zamanda zevk dâhilin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir takma ad kullanarak (nickname) hasbihâl edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç teşhismadığınız gelişigüzel biriyle kuruluşlabildiği kabilinden üste teşhisdığınız kişilerle bile özel programlar yahut web siteleri aracılığıyla kuruluşlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız yahut teşhismadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve hasbihâl etme üzere kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri çoklukla programlama dilleri kullanılarak yahut amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş tamir etmek dâhilin yalnızca nickname (takma isim) geçirmek kifayetli olurken kimilarındaysa sohbete kafalamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları arasında popüler olan Mynet ve ZurnaNet kabilinden siteler chat sitelerine kafalıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla izlence meyan vecihünü kullanarak yalnızca hatlı, hatlı ve sahnelü, sesli ve sahnelü kabilinden tercihe bentlı olarak hasbihâl etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en popüler olanı endamsız müddet önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isimli enstantane mesajlaşma nominalmıdır. Bir gayrı popüler chat izlence olan ve internetin söylence nominalmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2023 Çocuk Parfümü

Seo Fiyatları https://berberkuafor.name.tr/ https://seohizmetiverenfirmalar.name.tr/ https://klimaservisi.name.tr/ https://otogaleri.name.tr/ https://osmangazibeyazesya.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar