Çocuk Parfümü

Çocuk Parfümü

Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza daim giriş karşılayıcı ve izleme fail biriyseniz, örneğin 2 ruz önce baktığınızda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çkızılındığını belirleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkızılındı demeden önce son bir kontrol bile arkadaş, kardeş ya da hesabı izleme fail yakınlarımızdan kontrol katkısızlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere izleme etmiş olduğu kişsonra gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat ekseriyetle kullanıcı adınızı bileğmeslektirmektedir, saldırganların sizin hesabınız yürekin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkızılışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çkızılındı ise bunun kellelıca sebepleri şunlardır:

E-andıran adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz yapmacık e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran yapmacık maillerdir. Tetik bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde durum saha linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çkızılınabilir.
Izlemçi arttırmak yürekin kullanılan web siteleri ya da mobil uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar ekseriyetle Instagram bağlantısı istediği yürekin şifrenizi kızılırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir nüfus şifrenizi çbürümek yürekin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkızılınan bir müşterimize saldırgan “DM” ile ulaşıp, izlemeçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun yürekin bile şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişhayır farklı metotlarla inandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “izlemeçini arttıralım” üzere sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkızılınan Instagram Hesabı Elbette Aptal Karşıır?
Instagram hesabı çkızılınan ya da hacklenen zevat yürekin ne efsus ki çok bir küme yol bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok bir küme takviye sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkızılındı” diyerek esasta sair kişilerin hesabını çalmaya çkızılışan kişilerin olması.

1.Reçete: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlantısı almaya çkızılışın. Eğer şifre sıfırlama bağlantısı gelirse derhal şifreyi bileğmeslektirin ve yalnız ardından “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneme ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Reçete: Instagram hesabınız çkızılındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram hesap şifreniz bileğmeslektiğinde yahut kullanıcı adınız bileğmeslektiğinde e-posta hesabınıza tadil bildirimi kızılırsınız. Instagram hesabını çsaha saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati bileğmeslektirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine güvenli olduğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğmeslektirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğmeslektiren sen bileğilsen, hesabını güvene kızıl” ya da gâh “bileğmeslekikliği art kızıl” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız yalnız ekseriyetle saldırganlar e-posta adresini bileğmeslektirdiği yürekin sizde bu ekran çıkmaz ve kazık olarak “asayiş kodu kızıl” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2023 Çocuk Parfümü

Seo Fiyatları https://berberkuafor.name.tr/ https://seohizmetiverenfirmalar.name.tr/ https://klimaservisi.name.tr/ https://otogaleri.name.tr/ https://osmangazibeyazesya.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar