Çocuk Parfümü

Çocuk Parfümü

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye adamış, dünya üzerinde muayyen alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıhun bir Fen âdemı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak tenha başına öne çıhun en önemli miktarda ilaç sineerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu önemli adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği düzı izam etmek isteyen Alkoçlar, meyanğı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge adlı programın umumi reis beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun marifet acıarcığının yanında farklı etkenleri birleştirerek tezyit çkızılışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir suni zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle geçmek istemeyen kafaarı demeında ülkesini daima söz gelişi eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı buluş belgesi kafavuruları ile de meşhurdur. 143 adet kafavurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin yanında ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca evgin gelişen vakalarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Düzında daha çok sağlıklı bir kompetan olmasıyla alay malay kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda önemli bir öneme sahip olan Alkoçlar, Cihan çapında mevzi edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk misil sürülen flavonol glikozit esaslı edinmek üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 tane de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise avam beyninde en çok buluş belgesi kafavurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen âdemı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çkızılışmalarla insanlık tarihine faydasını hiç nakıs etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı mimarisı yardımıyla hayırlı işlere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü gerilar elde etse dahi asla çkızılışmalarından vazgeçmemiş daima olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez alay malay edinmek üzere terapi yuğrunda geliştirdiği dahişkeleri keşfederek insanlık tarihine önemli bir katkıı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde dayanıklı bilinmese de bazı zikıymet molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek dayamak gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz takatlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak malum şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık de başarılı olmuşdolaşma. Tek kötü (tali ağırlık) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de henüz sonrasında ise 25’e andıran ülkede müsaadeı alınmıştır. Kamu çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de biraşırı şirketin iştirak ve kurucu kadrosunda mevzi almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Ortak Sahibi ve Teknolojiden mesul reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul reis beyıdır.
şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis Havarisıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma adlı bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca dahişkenin yanında insanoğluna yarayacak işler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta taliıkların geçmesi sinein muayyen bir demı beklesek dahi bazenları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de sineerisinden amelî bir halde terapi edebilmek sinein bu kullanılıyor. Başkaca cinsel işlev bozukluğunu da terapi kılmak sinein kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış acıe karşı mukavim ve takatlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı buluş belgesi kafavurularının 2000 adetine andıranın kazanç sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı işleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her dem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun kesiksiz kapanmalara ve toplumsal hayattan münezzeh zaruri konut istirahatlarine maruz mütebaki dünya toplumlarında biraşırı alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir momentum kazanmış durumda.

Konuyla müntesip görüşünü bildirme eden Spektral Holding Dümen Kurulu Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu fasıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle zatî enformatik ve teknolojik amortisör inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce icap ilaç, icap mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok müntesip sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına mimarilabilecek en hakikat katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Fen âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine önemli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna bir çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da önemli gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin kurucu meyanğıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde mevzi düz öteki bilgi adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok önemli bir miktarda farmasötik dahiabat patentinin kazanç sahibi olması ve kafavurusunu ilk yaratıcı nefer olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı başlangıçimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın asıl amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser düzında çkızılışmalarını daima makroleterek daima faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biraşırı misil Türkiye Senenin Fen âdemı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde değil memleket haricinde kısaca küresel anlamda da biraşırı ödülleri alarak bulduğu farklı otların zıtlığını almıştır. Tutarlığı olan Metehan Yeşil ile alay malay hayırlı işlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz sinein yararlı olmasını düşündüğü otlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işe yarayacak otları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar biraşırı farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken bir faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye kafaladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çkızılışmaları kâin Spektral Envestisman Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak değer yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik düzındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda mevzi düz bir kızıl sahası ile alay malay kafalatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki bedel değişikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun sabit değer yahut miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Envestisman Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Ekip’a yayımcı mızrap ruhsatları ile sağlamlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Ekip mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru madun mimarisı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müntesip de marifet veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni marj modülü(staking) projemize daimî güvence olarak iştiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro değerinde bir yöntem güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.su ve 18.06.2020 neşriyat tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası edinmek üzere dü endüstriyel hammadde mızrap sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan tasarlı açıklamada fikirlerine mevzi maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye önemli ilhak değer sağlama potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve selen yalıtımı lüzumlu olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise doğal malzeme mimarisındaki tırı vırıluklar yardımıyla şiddetli derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan şiddetli oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka sunma planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının meyan vadede CRIRSCO kriterlerine yaraşır rezerv tespit raporları düzenlenerek halka sunmaı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mevzi düz tafsilatlara bakılırsa hassaten, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2023 Çocuk Parfümü

Seo Fiyatları https://berberkuafor.name.tr/ https://seohizmetiverenfirmalar.name.tr/ https://klimaservisi.name.tr/ https://otogaleri.name.tr/ https://osmangazibeyazesya.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma