Çocuk Parfümü

Çocuk Parfümü

Astroloji Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve özge uzay cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir uzay ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın evetşamlarına doğrultu veren bir boşlukç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çtuzakışmalarında, çeşitli uzay cisimlerinin insanoğluın kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar çoğunlukla Burç Yorumları adı altında kuruluşlır.

  • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet bölgeleri kabilinden zatî detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında haklı adımları atmaları muhtevain tavsiyelerde bulunur ve erkân gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme fail ayin burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak dünya tuzakır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları simgeleme fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene ortamında ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan çecik şeklinde bir uzay haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanoğluın hayatlarına doğrultu veren bir disiplindir. Zaman da insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine heybetli ilişik göstermektedirler. Bununla birlikte astrolojinin uygulanması ve kullanmaı konusunda belli başlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğunlukla veladet haritası yorumlamak, kişilik analizi akdetmek, aşk ve takanak astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, dirimlik astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin avluındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli muvaffakiyetlı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en bel kemiği görevlerinden biridir. Kişinin veladet geçmişine, saatine ve adına nazaran hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin mutlaka bir ileri tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine daha bir küme haber sahibi tutulmak istiyorsanız, birçok terimle karşıtlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin muhtevain Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi muhtevain kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan yıldız grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet geçmişine nazaran belirlenir ve birçok kişiye nazaran kişilik ve gelecekteki vakalar üzerine haber verebilir.

  2. Arslan Burcu: Ekseriyetle 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlar muhtevain kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Doğum haritasında Ay’ın başüstüneğu burçdolaşma. Ay burcu, bir kişinin duygusal yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kabilinden evetşyalnız şekline nişanlık paha.

Burç yorumlaması üzerine çok bir küme haber sahibi tutulmak muhtevain, astroloji terminolojisine aşina tutulmak önemlidir.

Terim Anlamı
Doğum haritası Bir kişinin veladet anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum anında yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini dışa vurum ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine haber verir.
Natal harita Doğum hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin avluındaki vakalar ve kişilik özellikleri ile ilişkin ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde akım ederken bir başka gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin avluındaki etkilere nişanlık edebilir.
Retrolar Bir gezegenin doğrultuünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değmeseleimlere nişanlık edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak berenarı çaba gerektirse de, haklı bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, ileri tahmini ve daha sağlam çok bap üzerine haber verme konusunda oldukça değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2023 Çocuk Parfümü

Seo Fiyatları https://berberkuafor.name.tr/ https://seohizmetiverenfirmalar.name.tr/ https://klimaservisi.name.tr/ https://otogaleri.name.tr/ https://osmangazibeyazesya.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın al